2015. január 20., kedd

Hali

Szóval, ne kerülgessük a forró kását, rögtön bele is kezdek. Idén ballagok el az általánosból. Ez annyit jelent, hogy ez a félévem már elvileg nyugis, pihenős. Hogy ebből mennyi igaz, azt nem tudom. Már megkaptam az első féléves bizit, és az írásbeli felvételi is megvolt már. Még két szóbelim lesz február közepe táján, és utána viszonylag nyugi lesz, ami azt jelenti, hogy onnantól kezdve gyakrabban tudok fejezeteket hozni. A szóbelik előtt senki ne számítson új fejezetre, legfeljebb csak átiratra. Mi lesz, ha lemegy a felvételi-hajcihő? Őszintén? Fogalmam sincs. Nem ígérgetek előre semmit, hogy aztán meg bűntudatom legyen, amiért nem tudom betartani. Ez az utolsó évem az osztályommal, szeretnék velük minél több időt tölteni, amíg még lehet. Valamint a családommal is, mert egy jó fél éve csak egy szellem voltam, aki a szobájába zárkózott és tanult. Szerintem abban sem voltak biztosak, hogy még élek-e egyáltalán. De ez nem is olyan fontos. A lényeg, hogy egy kb. heti rendszerességgel szeretbék jelentkezni. Valamint nem szeretnék a fejezetek elé kisregényeket írni. A fontosabb dolgokról külön bejegyzésben értesítenélek titeket. Kérlek titeket,kommenteljetek, vagy írjatok e-mailt (ernyei.barbi@gmail.com), hogy tudjam, tetszett-e a rész. Ide, illetve a komment részbe írhatjátok a javaslatokat, észrevételeket és kritikákat. Még egy dolog lenne, aztán nem is fárasztalak titeket tovább a hülyeségeimmel, az, hogy nem vagyok egy informatikus XD, úgyhogy előre is szeretnék bocsánatot kérni az esetleges technikai hibákért!!!

Köszikeee ha benéztél!!!

Puszikaa: Barbi

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése