2015. január 20., kedd

"Nem tetszik semmi, és elegem van mindenből és mindenkiből!"

Jobb reggelt/napot/estét/nemtudommégmit kívánok mindenkinek!

Szóval, mint azt a címből is láthatjátok, "kissé" kiborultam. A blog abszolút kihalt, és ezt nem csak az egy-két lézengő komment miatt mondom. Én sem foglalkozok vele eleget. Senki ne értsen félre nem áll szándékomban bezárni, vagy ilyesmi. Egyenlőre azt tudom, hogy minden bejegyzést visszaállítottam "piszkozatba". Miért is borultam ki? Mert már azt se tudom, hogy mit akartam kihozni ebből a sztoriból. Erre okos fejemmel elkezdtem elölről olvasni az egészet. Szerintem nem sok hajam maradt. Egy csomó helyesírási hiba, de ami jobban zavart, az az, hogy vannak dolgok, amiket nem a megfelelő megfogalmazásban tártam a nyilvánosság elé, és emiatt félreérthettétek a mondanivalómat. Béna lett, és lapos is. A fejezetek túl rövidek. Ezt a blogot végig akarom írni. Rendesen. Úgy, hogy az, amit a nagyközönség elé tárok minőségibb munka legyen. Ne legyen ilyen gyatra és összecsapott ez az egész. Remélem megértitek a helyzetemet. Már most elkezdem átírni a bejegyzéseket, és remélhetőleg minél hamarabb tudom hozni az újdonságokat is. A blog kinézetén már nem szeretnék többet variálni. Esetleg egy fejlécet csináltatok még hozzá. (Ha valaki tud olyan bloggert aki szívesen csinál fejlécet, esetleg egy fejléckészítő blogja van, azt kérem kommentbe írjon. Előre is köszönök minden választ.) Szóval ennyi lenne. Remélem, hogy aki még esetleg olvassa a blogot, nem utál meg ezért, mert én most tényleg csak egy kicsit fejleszteni szeretném a történetet. A fejezetek nem így lesznek tagolva, és valószínű, hogy egyes részeket kivágok, illetve beteszek a sztoriba, így azt javaslom annak aki már olvasta a fejezeteket, és, hogy ha még nem utál nagyon, és nem kívánja, hogy forduljak fel a történetemmel együtt, az akkor az olvassa el újra elejétől a végéig.
Nah most már tényleg befejezem. Ezután a lelki fröccs után pedig remélem kommenteltek. Kérlek mondjátok el a véleményeteket! Én már neki is álltam a szerkesztésnek, hogy mihamarabb tudjam  nektek hozni az átírt változatot.
U.i.: higgyétek el ezt a dolgot nem ti, hanem én, a hajam és a laptopom klaviatúrája szenvedte csak meg (magamat agyhelyen csaptam, a hajamat kitéptem, a klavit meg szétpüföltem).

Szióka Mindenki <3

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése